Plechové střechy

 

Zachovejte kvalitu svého domova s naší plechovou střechou. Nechcete-li riskovat úniky vody či poškození interiéru, spolehněte se na naši odbornost. Naše firma se specializuje na úsporu energie a nabízí kompletní izolaci střešní krytiny, zajišťující optimální ochranu vašeho domova před nepříznivými vlivy počasí. Navíc se staráme o renovace i výstavbu nových střech včetně veškerého klempířského prvků. S námi máte jistotu, že váš dům bude chráněn po mnoho let vpřed. Kontaktujte nás a dovolte nám pomoci vám s renovací nebo novou střechou pro váš domov.

Navíc vám poskytneme služby přípravy střechy pro instalaci solárních panelů a následně samotnou montáž fotovoltaického panelů. Díky této investici nejenže chráníte svůj dům, ale také snižujete náklady na energii a přispíváte k udržitelnějšímu životnímu prostředí.

Hlavní výhody plechové střechy zahrnují lehkost krytiny, rychlou montáž a schopnost vyhovět téměř každému typu krovu.

Pokud máte zájem o plechovou střechy, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám poskytneme další informace. Můžete se spolehnout na naši odbornost, kvalitu a rychlost.

Naše pole působnosti je celá ČR, soustředíme se zejména na Středočeský kraj, oblast Prahy a Vysočinu.

 

Máte zájem o zateplení nebo opravu střechy? Napište nám, co nejdříve se vám ozveme

Po odeslání bude společnost PETRAlaan s.r.o. (IČ: 04157010) zpracovávat a spravovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vytvoření nabídky a následné komunikace.