Výroba kovových konstrukcí

 

Naše společnost má mnoholeté zkušenosti s ocelovými konstrukcemi. Vyrobíme Vám různé ocelové prvky k Vašemu domu – například zábradlíschody či různé speciality, mezi něž řadíme např. loga. Všechny úkony jsou prováděny na základě požadavků zákazníka a snažíme se splnit každé Vaše přání.

Pro navrhování ocelových konstrukcí naše firma využívá nejmodernější technologie a profesionální 3D modelovací programy. Tento moderní přístup nám umožňuje plně vizualizovat Vaši představu a zajistit, že bude realizována přesně tak, jak si přejete. Díky tomu si můžete být jisti, že Vaše ocelové konstrukce budou nejen funkční a kvalitní, ale také stylové a přesně odpovídající Vašemu vkusu.
Naši pracovníci jsou ve svém oboru školeni a věnují zvláštní pozornost každému detailu. Jsme hrdí na to, že jsme již mnoha zákazníkům pomohli vylepšit a zpříjemnit jejich bydlení díky naší práci.

Pokud máte zájem o ocelové konstrukce, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme více informací o našich službách a poradíme při plánování Vašich projektů. Můžete se spolehnout na naši odbornost, kvalitu a rychlost.

Naše pole působnosti je celá ČR, soustředíme se zejména na Středočeský kraj, oblast Prahy Vysočinu.

 

 

Máte zájem o ocelové konstrukce na vaší budovu?Napište nám, co nejdříve se vám ozveme

Po odeslání bude společnost PETRAlaan s.r.o. (IČ: 04157010) zpracovávat a spravovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vytvoření nabídky a následné komunikace.